ГоловнаАвтопригодиІлон Маск заступився за власницю Tesla Model Y, яка намагалася заправити авто...

Ілон Маск заступився за власницю Tesla Model Y, яка намагалася заправити авто бензином

Кажуть, що старі звички важко змінювати, і це точно стосується деяких нових власників електромобілів.

Подробиці

Важко позбутися звички зупинятися на заправці, щоб заправити автомобіль, і це саме те, що власниця Tesla Model Y з Великобританії відчула на початку цього місяця.

На потіху інших автомобілістів, 22-річна Даніель Райт була знята в той момент, коли вони зупиняється біля заправної колонки, а потім намагається знайти кришку паливної горловини автомобіля. Зі шлангом в руці вона обходила декілька разів автомобіль, щоб знайти дверцята кришки бензобака, і здалася лише тоді, коли люди неодноразово  сказали їй, що це електромобіль.

Відео, очевидно, стало вірусним, і, як ви можете собі уявити, деякі коментарі, опубліковані в Інтернеті, були далекими від ввічливості: деякі називали водія Tesla «тупою», а інші стверджували, що відео було постановкою.

Навіть генеральний директор Tesla Ілон Маск відреагував на відео, зазначивши, що це «трапляється час від часу» і що «звички змінювати важко».

Відео набрало понад 40 мільйонів переглядів – збентежена власниця Model Y відчула потребу пояснити, чому вона врешті-решт намагалася заправити свій електромобіль бензином.

Розмовляючи з Daily Star, Даніель Райт сказала:

«Я, чесно кажучи, не знаю, що я робила. Це був кінець довгого дня, а машина абсолютно нова. Я просто заїхала на заправку, думаючи про солодощі, які збираюся взяти з прилавка, а не про те, що моїй машині насправді не потрібен бензин», – пояснила вона.

Райт також сказала, що її розчарували деякі коментарі до відео, хоча вона визнає, що це була «ганебна помилка». Вона додала, що її найбільше розчарували коментарі, в яких стверджувалося, що машина не її.

«Вони навіть казали, що це не моя машина, і я маю більше грошей, ніж розуму, що, мабуть, найбільше засмучувало. Я заробила кожен пенні, щоб купити авто і я люблю автомобілі. Це справді мрія — мати Tesla”, – сказала Райт.

Говорячи про Tesla, вона так прокоментувала увагу генерального директора виробника електромобілів.

«Ілон відповів і заступився за мене – і йому судилося мати найбільший мозок у світі», – сказала вона.

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: