Українців очікує цінопад на бензин та дизель

Підпишись на нас:

Українці очікують зниження цін на всі види палива. За повідомленнями, найближчим часом прайс на АЗС коливатиметься в межах 42-43 грн/л.

Інформацією поділився аналітик профільного видання «Нафторинок» Олександр Сіренко. Експерт зазначив, що протягом тижня головні оператори країни зменшували ціни на фоні більш-менш спокійного зовнішнього ринку, який перед цим просів.

«Імпортний продукт вже декілька тижнів привозять до нас більш дешевий, ніж 2 місяці тому. Ми завершуємо весну з низькими цінами. Майже всі АЗС знизили ціни на 1-2 грн, окрім мережі Група «Приват», котра не вважала за потрібне їх знижувати. Але так буде не довго, найближчими днями ціна і на цих АЗС поступово спаде», – прокоментував експерт.  

Відомо, що прайс в мережах групи «Авіас», «Авіас плюс», «UKRNAFTA», «УкрТатНафта», ANP», «Мавекс», «Мавекс плюс», «Sentosa Oil», «ЮКОН», «ЮКОН сервіс», «Rubix», «ЗНП» знизяться на 2-3 гривні.

«Після цього спаду ціну знизять й інші мережі, можливо, не на багато, але все-таки ціна понизиться. Це буде невеликий крок від 50 коп. до 1 грн. Це призведе до зниження середньої ціни до 42-43 грн/л», –  сказав Олександр Сіренко.  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: