ГоловнаБез категоріїУкраїнців очікує цінопад на бензин та дизель

Українців очікує цінопад на бензин та дизель

Українці очікують зниження цін на всі види палива. За повідомленнями, найближчим часом прайс на АЗС коливатиметься в межах 42-43 грн/л.

Інформацією поділився аналітик профільного видання «Нафторинок» Олександр Сіренко. Експерт зазначив, що протягом тижня головні оператори країни зменшували ціни на фоні більш-менш спокійного зовнішнього ринку, який перед цим просів.

«Імпортний продукт вже декілька тижнів привозять до нас більш дешевий, ніж 2 місяці тому. Ми завершуємо весну з низькими цінами. Майже всі АЗС знизили ціни на 1-2 грн, окрім мережі Група «Приват», котра не вважала за потрібне їх знижувати. Але так буде не довго, найближчими днями ціна і на цих АЗС поступово спаде», – прокоментував експерт.  

Відомо, що прайс в мережах групи «Авіас», «Авіас плюс», «UKRNAFTA», «УкрТатНафта», ANP», «Мавекс», «Мавекс плюс», «Sentosa Oil», «ЮКОН», «ЮКОН сервіс», «Rubix», «ЗНП» знизяться на 2-3 гривні.

«Після цього спаду ціну знизять й інші мережі, можливо, не на багато, але все-таки ціна понизиться. Це буде невеликий крок від 50 коп. до 1 грн. Це призведе до зниження середньої ціни до 42-43 грн/л», –  сказав Олександр Сіренко.  

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: