ГоловнаЕлектроПоказали модернізований GMC Hummer EV з кевларовим покриттям і розгоном до 100...

Показали модернізований GMC Hummer EV з кевларовим покриттям і розгоном до 100 км/год за 3 секунди

Кілька тижнів тому був представлений модернізований GMC Hummer EV з кевларовим покриттям, який додав трохи агресії і без того вражаючій вантажівці. Але слідом компанія SoFlo випустила ще один апгрейд для культового авто, під назвою «Піщана буря».

Подробиці

Як і перший, цей Hummer коштує 219 000 доларів і має трикомпонентне епоксидне покриття з кевларовими волокнами, тільки цього разу воно пісочного кольору, а не армійсько-зеленого. Інтер’єр вантажівки також має ту саму коричневу шкіряну оббивку кабіни, яка комплектується ромбоподібними швами на сидіннях і центральній консолі.

Незрозуміло, чи має цей Hummer такий самий 4-дюймовий ліфт, як і перший, але він оснащений новими колесами Black Rhino та шинами Atlas Paraller M/T. Однак головною відмінною рисою між двома ітераціями є набір вітрильних панелей Sandstorm на верхівці свого ложа. Окрім їхнього крутого вигляду, нам було б цікаво побачити, чи зробить це вантажівку аеродинамічною настільки, що це додасть запасу ходу, але знову ж таки, «носіння» цього масивного комплекту коліс і шин, ймовірно, зведе нанівець будь-які потенційні переваги.

Як і у випадку з іншим творінням SoFlo, а також будь-яким іншим Hummer EV Edition 1, три електродвигуни автомобіля створюють сукупну потужність 1000 к.с. ). Автогігант з 0 до 96 км/год розганяється лише за 3,0 секунди. Крім того, вантажівка все ще може використовувати повний привід та можливості CrabWalk навіть із новими колесами та шинами.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: