ГоловнаЕлектроЕксперти назвали «фішку» Nissan Leaf, якої немає в Tesla

Експерти назвали «фішку» Nissan Leaf, якої немає в Tesla

З моменту дебюту в 2010 році Nissan Leaf став одним із найпопулярніших електрокарів у світі. Хетчбек, що працює виключно на електричній тязі, відомий своєю практичністю і доступністю. І хоча він не такий елегантний і розкішний, як моделі Tesla, Leaf має одну дуже просту перевагу перед «американцями».

Подробиці

Як відомо, органи управління є важливим елементом будь-якого автомобіля, і не важливо чи він бензиновий, чи дизельний, чи повністю електричний. Надмірно складні системи можуть відволікати водія від дороги, провокуючи ДТП.

Електрокари Tesla сучасні, але практично всі функції в них управляються через великий сенсорний дисплей на центральній консолі, тоді як елементи керування Leaf не настільки розкішні, але їх легко помітити, до них дістатися і використовувати.

Експерти назвали «фішку» Nissan Leaf, якої немає в Tesla

Скромний сенсорний дисплей в японському «батарейному» хетчбеку має діагоналлю всього в 8 дюймів, але включає в своє оснащення дві фізичні шайби гучності і кілька кнопок з підписами, що легко читаються. Інші системи активуються спеціально призначеними їм тумблерами і інтуїтивно зрозумілі.

Загалом автомобіль може похвалитися простими тактильними елементами керування, що дозволяє не відволікати свій погляд від дороги, роблячи поїздки на «Ліфах» безпечнішими.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: