ГоловнаДВЗНа продаж виставили незвичайний лімузин-пікап GMC: пробіг 250 000 км і ціна...

На продаж виставили незвичайний лімузин-пікап GMC: пробіг 250 000 км і ціна 25 000 доларів

Коли мова заходить про машини подвійного призначення немає нічого кращого від створеного своїми руками автомобіля. Один з них напередодні виставили на продаж у Канаді. Створений з двох моделей компанії GMC (пікапа та лімузина) автомобіль є, мабуть, найдивнішою переробкою за останній час.

Подробиці

Починаючи з передніх стійок, це звичайний утилітарник GMC 3500, проте після передніх дверей машина перетворюється на величезний лімузин і на цьому не зупиняється, оскільки творці унікального проекту вирішили зберегти відкритий вантажний відсік.

GMC Dually Limo

Якого розміру машина сказати складно, але, схоже, відстань від решітки радіатора до задніх ліхтарів цілком здатна охопити довжину в три оригінальних пікапа GMC 3500.
Усередині автомобіля може розміститися близько 10 осіб. Для них передбачено бар, спеціальне підсвічування для створення атмосфери клубів з 90-х і навіть камін.

GMC Dually Limo

А якщо планується виїзд на природу і потрібно захопити дрова для багаття, їх без проблем можна розмістити у вантажному просторі ззаду.

Пробіг машини дуже великий – 250 000 кілометрів. Незважаючи на це за унікальний проект, його власник хоче виручити 25 000 доларів або близько 1 мільйон гривень.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Образцов Микита
Образцов Микита
Пишу про ринки автомобілів, новинки в електросегменті і автомобілі з класичними ДВС, а також розповім цікаві лайфхаки, які зроблять життя автолюбителів більш комфортним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: