ГоловнаДВЗЕксперти назвали найнадійніший кросовер Hyundai

Експерти назвали найнадійніший кросовер Hyundai

Hyundai – одна з найшанованіших автомобільних марок у світі, але так було не завжди. Нещодавно автовиробник мав репутацію компанії, що випускає неякісні та ненадійні автомобілі. За останнє 15-річчя «корейці» успішно її позбулися, але хто в модельному ряду Hyundai є найнадійнішим. Відповідь на це запитання дали аналітики.

Подробиці

Згідно зі звітом американського видання iSeeCars, найбільш безпроблемним автомобілем в лінійці корейської марки є середньорозмірний кросовер Santa Fe. Оцінка надійності у випадку з ним становить 8,5 бала з 10, що є найкращим показником серед інших моделей Hyundai.

Hyundai Santa Fe

Santa Fe випередив з точки зору безпроблемної експлуатації Hyundai Sonata (8,1 бала з 10), Ioniq EV та Sonata Hybrid (по 7,9 бала з 10), а також Accent/Solaris та Elantra (по 7,7 бала з 10 можливих).

Незабаром Santa Fe чекає на планову зміну покоління, в рамках якої кросовер повинен кардинально змінити дизайн, отримавши більш брутальну зовнішність.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: