ГоловнаДВЗУніверсали, які не потребують дорогого ремонту: топ 3 моделі

Універсали, які не потребують дорогого ремонту: топ 3 моделі

Час плине швидко. Ніби нещодавно на календарі 2015 рік, а всі рейтинги популярності займає універсал Passat B3. І хоча з того часу багато що змінилось, а водії до цих пір розшукують дану модель.

Passat B3 дійсно є гарним автомобілем, котрий вирізняється своєю міцністю та комфортом. Але є на авторинку й інші автомобілі, які мають виняткову надійність.

Toyota Probox (Succeed)

Універсали, які не потребують дорогого ремонту: топ 3 моделі

Автомобіль економічний та невибагливий. Модель має великий асортимент двигунів. Наявність АКПП на 4-5 ступенів на механічній основі створює найкращі умови для експлуатації.

Автомобіль є гарним вибором і для службових цілей, і для сімейного використання.

Nissan Expert

Універсали, які не потребують дорогого ремонту: топ 3 моделі

Насправді автомобіль не часто можна зустріти на українських дорогах, але цей «японець» вартий уваги. Авто має великий вибір двигунів від 1,8 до 2,2 літрів. Модель комфортна та є гарним вибором за невеликі гроші.

При ресурсі понад 300 тис. км, але насправді машина може проїхати й 500 тис., автомобіль не вимагає великих витрат на ремонт.

Nissan AD III

Універсали, які не потребують дорогого ремонту: топ 3 моделі

Ця модель за всіма характеристиками схожа і на Nissan Expert, і на Toyota Probox. Модель обирають поціновувачі комфорту. Автомобіль має просту конструкцію, яка служить довго.

Модель витрачає 8 літрів на 100 км/год. Власники не часто відвідують СТО, адже і двигун, і КПП мають гарні характеристики.

Звісно, такі автомобілі не всім до вподоби, але вони чудово підійдуть тим, хто бажає за мінімальний бюджет отримати максимум якості.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: