ГоловнаДВЗВ ідеальному стані: виставили на аукціон модифікований 36-річний Ferrari

В ідеальному стані: виставили на аукціон модифікований 36-річний Ferrari

Оригінальний Pontiac GTO не був першим чи найшвидшим маслкаром, але це був автомобіль із найкращим маркетингом. Це американський сімейний седан, був названий на честь італійського спортивного автомобіля ручної роботи – Ferrari GTO з V12.

Подробиці

Pontiac і Ferrari GTO не мали нічого спільного, окрім назви, але цей екземпляр Ferrari  412 із заміною двигуна позбувся свого 5,0-літрового V12, який замінили на 6,0-літровий алюмінієвий V8 LS2 від GTO 2005-року.

Ferrari 412 GTO виставлено на продаж на аукціоні Bring-a-Trailer.

Четверте покоління Ferrari 412 GTO отримало оновлення з 5,7 до 6,0 літрів у 2005 році, підвищивши потужність з 350 до 400 к.с.). Крім того, він підключений до шестиступінчастої коробки передач Tremec від GTO, тоді як більшість Pontiac GTO були тришвидкісними автомобілями.

І якщо цієї трансплантації серця недостатньо, щоб фанати Ferrari були в захваті, то сюди додали: камуфляж, заміну коліс і внутрішні модифікації.

Ми бачили модифіковані 365/400/412 Ferrari раніше, в тому числі перероблені на пікап, але що цікаво в цьому екземплярі, так це те, що він перебуває в руках одного власника з 2001 року, коли автомобіль ще був в оригінальному графітому кольорі Grigio Ferro. І оскільки заміна двигуна була виконана в 2010 році, будь-які проблеми з цими модифікаціями явно вже були виявлені і ліквідовані.

Ferrari 412 LS

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: