ГоловнаДВЗToyota відзвітувала про абсолютний рекорд за кількістю випущених автомобілів

Toyota відзвітувала про абсолютний рекорд за кількістю випущених автомобілів

Компанія Toyota поділилася результатами за другий весняний місяць цього року, розкривши встановлений нею абсолютний рекорд виробництва автомобілів. У квітні 2023 року японському бренду вдалося випустити 787,8 тис. автомобілів, що на 13,8% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Подробиці

За словами представників японської марки, це найкраще досягнення бренду за всю його історію.

Сумарно в квітні в Японії було зібрано 273,06 тис. автомобілів, і хоча показник досить високий і на 12,2% краще, ніж минулого року, це все ж таки не найкраща цифра, продемонстрована Toyota.

Toyota

З іншого боку, рекорд був сформований закордонним виробництвом, яке досягло 514,74 тисяч автомобілів, що на 14,7% більше, ніж за аналогічний період 2022 року. Найкраще поза Японії показали себе заводи в Індії, де випуск машин збільшився на 119%.

Що стосується продажів, Toyota може похвалитися 800 863 успішними угодами за квітень, що перевищує результати аналогічного періоду 2022 на 4,9%. Що цікаво, з усіх цих автомобілів на частку електромобілів припало лише 8 584 продаж, що еквівалентно приблизно 1% від загальної частки реалізованих машин.

При цьому за перші 4 місяці 2023 року Toyota продала понад 3 мільйони 2 тисячі автомобілів, 26 057 одиниць з яких виявилися електричними.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Образцов Микита
Образцов Микита
Пишу про ринки автомобілів, новинки в електросегменті і автомобілі з класичними ДВС, а також розповім цікаві лайфхаки, які зроблять життя автолюбителів більш комфортним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: