ГоловнаДВЗНазвано бензинові автомобілі з низькою витратою палива: до 7,5 літрів на 100...

Названо бензинові автомобілі з низькою витратою палива: до 7,5 літрів на 100 км

Паливна ефективність є одним із важливих параметрів для людей, які прагнуть до того, щоб їхній автомобіль не вимагав високих витрат на покупку пального. Журналісти видання «Cars» опублікували рейтинг найекономічніших бензинових автомобілів, середня витрата палива яких не перевищує позначки 7,5-літра на 100 км.

Подробиці

Перший рядок у цьому ТОП-дістався компактному японському хетчбеку Mitsubishi Mirage. Згідно з підрахунками аналітиків, такі 5-двері в середньому витрачають на подолання 100 кілометрів шляху лише 6,5-літрів бензину.

Друга позиція опинилася за корейським седаном Hyundai Elantra із середньою витратою пального в 7,1-літра на 100 км, а замкнув ТОП-3 за цим показником японський Honda Civic (7,1/100).

До п’ятірки найекономічніших бензинових автомобілів у світі станом на 2023-го також увійшли: корейський Kia Rio та японська Toyota Corolla. Як зазначають автори цього рейтингу, у середньому обидві ці моделі витрачають на 100 км дистанції приблизно 7,4 літра бензину.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: