ГоловнаДВЗПаливна зрада: білоруський газ та бензин на українських АЗС

Паливна зрада: білоруський газ та бензин на українських АЗС

Україна може імпортувати з Білорусі нафтопродукти і пропан-бутан. У нашу країну може потрапити паливо з Мозирського НПЗ. Про ймовірну змову розповів аналітик профільного видання “Нафторинок” Олександр Сіренко.

«Чому ми звертаємо таку увагу на російські нафтопродукти, коли білоруська продукція прямо “під носом”? Якщо проаналізувати ситуацію та прослідкувати, куди збувають мозирське паливо, яке раніше імпортували до нас понад 1 млн тонн, то відповідь відсутня. Я підозрюю, що нічого принципово не змінилося, крім логістики», — сказав він.

Як працює система імпорту з Білорусі?

Пан Сіренко продовжив:
«Білоруські продукти транспортуються з нафтопереробних заводів у Мозирі до Усть-Луги (порту) у росії, звідки їх забирають кораблі та доставляють у північну Європу. Саме таким шляхом продукт потрапляє в Україну».

Відомо, що 10 травня Рада внесла зміни до постанови №1147 «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації», якими унеможливила транспортування російського пального.

Щоправда, це стосується лише росії, білоруська продукція не обговорювалась.
Сіренко зазначив, що ринок довго чекав на рішення уряду заблокувати постачання скрапленого газу з Білорусі в Україну.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: