ГоловнаПорадиПростий спосіб очистити лобове скло автомобіля від мошок

Простий спосіб очистити лобове скло автомобіля від мошок

Розчин, який зазначено нижче, є ефективним способом позбутися від забруднень на склі вашого автомобіля. Ця проста і доступна рецептура допоможе вам швидко та легко очистити лобове скло від комах та інших слідів «дорожнього життя».

Подробиці

Для підготовки розчину вам знадобиться кип’ячена вода, кондиціонер для білизни, миючий засіб та аміак. Візьміть 5 літрів кип’яченої води і додайте до неї пів склянки миючого засобу і таку ж кількість кондиціонера для білизни. Потім влийте флакон розчину аміаку. Ці компоненти добре змішайте, щоб утворився однорідний розчин.

Отриманий розчин можна наносити на лобове скло за допомогою ганчірки, м’якої губки або через форсунки в бачку. Рівномірно розподіліть розчин по поверхні скла, а потім активуйте двірники. Через кілька хвилин ви помітите, як усі забруднення почнуть стікати з вашого лобового скла.

Цей метод є ефективним завдяки комбінації миючого засобу та аміаку, які добре розчиняють жир і те що залишилось від комах буде просто відлітати від скла. Кондиціонер для білизни допомагає зробити скло більш гладким, запобігаючи прилипанню забруднень у майбутньому.

Завдяки цим простим засобам ви зможете легко й швидко попрощатися із забрудненнями на склі вашого автомобіля. Насолоджуйтесь чистотою і безперешкодним краєвидом під час кожної поїздки!

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: