ГоловнаВійськова технікаАвтомобілі для військових аеропортів: нова підтримка від західних партнерів

Автомобілі для військових аеропортів: нова підтримка від західних партнерів

Західні партнери не зупиняють допомогу Україні. Стало відомо, що нашій державі передано кілька пожежних автомобілів Rosenbaurer Panther для підтримки Повітряних Сил ЗСУ. Ці машини є однією з найпередовіших розробок у сфері аеродромного пожежогасіння.

Техніка для військових аеропортів: нова підтримка від західних партнерів

Офіційно дві такі машини вже знаходяться на бойовому озброєнні. Принаймні одна подібна техніка має бути розміщена на кожному військовому аеродромі. На фото можна розгледіти передані Україні бронемашини Rosenbaurer Panther моделі 6200/750/135.

Техніка для військових аеропортів: нова підтримка від західних партнерів

Дана машина має повний привід і може перевозити до 4 осіб. Один транспорт може перевозити близько 6200 літрів води, 750 літрів піноутворювача та 135 кг порошку. Автомобіль також оснащений високопродуктивною помпою з потужністю 100 літрів на секунду.

Вода подається зі швидкістю 1200 л/хв за допомогою лафетного ствола в передній частині автомобіля. На додачу машина оснащена тепловізором для полегшення гасіння пожеж. Під капотом двигун потужністю 705 к.с. Максимальна швидкість 115 км/год.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: