Для власників автомобілів з ГБО готують нові зміни в розмірі штрафів

Підпишись на нас:

За даними видання “Сайт міста Кам’янське”, Україна стоїть на порозі важливих змін, які позитивно впливатимуть на власників автомобілів з газовою установкою чи іншими альтернативними видами палива.

Подробиці

Наразі розглядається законопроект №6379, який передбачає застосування штрафних санкцій, пов’язаних із невідповідною реєстрацією необхідного обладнання.

Головна мета запропонованого законопроекту – зменшення штрафів за порушення, пов’язані із переобладнанням автотранспорту, який використовує газове паливо. Відповідно до змін, штраф за перше порушення буде скорочено до 170 гривень, а за подальші порушення протягом року, – до 340 гривень.

Варто зазначити, що на сьогодні порушення, пов’язані з переобладнанням та реєстрацією газових балонів, караються штрафом у розмірі 340 гривень. У разі повторного порушення водії можуть бути позбавлені права керувати автомобілем на 3-6 місяців або заарештовані на 5-10 днів.

Ініціатори змін, народні депутати, пояснюють потребу цих реформ у зростанні популярності альтернативних видів палива, зокрема газу, в Україні. Відповідно необхідне досягнення балансу між забезпеченням безпеки та стимулюванням водіїв для вибору екологічного типу палива.

Пом’якшення штрафів для власників автомобілів, які вже обладнані відповідними системами, але мають неповну реєстрацію, відкриває можливість зменшити витрати на адаптацію транспортних засобів до вимог екологічної безпеки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: