Показали інтер’єр нового кросовера Peugeot 3008, в основі якого вигнутий 21-дюмовий дисплей

Підпишись на нас:

Peugeot – це автовиробник, який завжди ставить перед собою завдання перевершувати очікування та впроваджувати новітні технології у свої автомобілі. Їхня історія i-Cockpit розпочалася ще в 2010 році з концепту SR1, де вперше було продемонстровано це революційне рішення. І вже через кілька років, у 2012 році, Peugeot ввів його в серійне виробництво з моделлю 208.

Подробиці

Але Peugeot не зупиняється на досягнутому. У 2023 році французький автовиробник представляє нову еволюцію свого i-Cockpit – Panoramic i-Cockpit. Його прем’єра відбудеться у вересні з моделі 3008, яка стане новим символом передових технологій та стилю.

Peugeot 3008

Головною особливістю Panoramic i-Cockpit є величезний 21-дюймовий вигнутий дисплей, розташований високо на приладовій панелі. Цей екран має граціозну кривизну та додає елегантності всьому салону автомобіля. Крім того, Peugeot пропонує нову функцію – i-Toggles, яка включає 10 сенсорних кнопок на центральній консолі.

Водій та пасажир можуть налаштувати їх відповідно до своїх потреб, що дозволяє зменшити кількість звичайних елементів керування та створити мінімалістичний, але функціональний дизайн.

Peugeot 3008

Дизайнери Peugeot також вдосконалили розташування елементів керування. Важіль коробки передач було замінено кнопками PRND, розташованими праворуч від кнопок старт/стоп. Це не лише звільнило місце для зберігання речей, але й дозволило розширити бездротову зарядну панель для смартфона. Крім того, вентиляційні отвори були об’єднані, створюючи ще більш гармонійний вигляд салону.

Peugeot 3008 Peugeot 3008

Освітлення також важливу роль у створенні затишної атмосфери. Peugeot встановлює розсіяне освітлення по всій ширині панелі приладів і дверних панелей, яке може бути персоналізоване вибором одного з восьми різних кольорів. Це додає шарму і стилю салону, створюючи неповторну атмосферу.

Панорамний i-Cockpit буде встановлений в майбутніх моделях Peugeot в найближчі роки, включаючи очікуваний 5008 наступного покоління.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: