ГоловнаДВЗДодатковий податок на паливо: що чекати від нової ініціативи урядовців

Додатковий податок на паливо: що чекати від нової ініціативи урядовців

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, яким пропонується підвищити акцизи на автомобільні бензини та уніфікувати його на бензин і дизельне паливо. Ініціатором проєкту став нардеп від “Слуги народу” Мар’ян Заблоцький.

Пояснювальна записка до законопроєкту містить інформацію стосовно ставки акцизного податку, яку планується встановити на рівні 175 євро ($187) за 1000 літрів бензину та дизпалива та 129,5 євро ($138) за 1000 літрів скрапленого газу. Це сприятиме збільшенню надходжень до державного бюджету.

Також планується введення акцизу в розмірі 245,5 євро ($262) за 1000 літрів для складних органічних розчинників і розріджувачів. Їх вміст у паливі, що постачається в Україну, коливається від 25% до 35%.

Мар’ян Заблоцький зазначив, що ухвалення законопроєкту збільшить надходження до бюджету на 1,44 мільярда гривень на місяць. З них 1,2 млрд грн – акцизи та 240 млн грн – податок на додану вартість.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: