ГоловнаПорадиНавіщо досвідчені водії моргають фарами перед запуском двигуна

Навіщо досвідчені водії моргають фарами перед запуском двигуна

Серед досвідчених автомобілістів користується популярністю така хитрість, як моргання фарами перед початком руху. Причому це зазвичай здійснюється в зимовий період. Насамперед – у ті дні, коли температура повітря є дуже низькою.

Подробиці

Багато молодих водіїв напевно запитають навіщо моргати світлотехнікою саме під час морозу. І досвідчені автолюбителі з упевненістю дадуть відповідь: «Для того, щоб вирішити поширену “зимову” проблему, пов’язану з автомобільним акумулятором”.

Що відбувається з акумулятором взимку

У разі низьких температур ємність АКБ значно знижується, а заряд – швидше падає. Крім того, з пристроєм виникають інші труднощі. Наприклад, проблеми із здійсненням необхідних хімічних процесів.

Сприяти їх початку якраз і допомагає попереднє моргання фар. В результаті акумулятор починає працювати краще, а термін служби збільшується.

Варто зазначити, що подібна хитрість «працює» і сьогодні. При цьому лайфхак з’явився кілька десятиліть тому, коли автомобілі не мали таких технічних характеристик, як зараз.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Образцов Микита
Образцов Микита
Пишу про ринки автомобілів, новинки в електросегменті і автомобілі з класичними ДВС, а також розповім цікаві лайфхаки, які зроблять життя автолюбителів більш комфортним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: