ГоловнаАвтопригодиДля гасіння Tesla Model S, яка загорілася на автостраді використали 22 700...

Для гасіння Tesla Model S, яка загорілася на автостраді використали 22 700 літрів води

Пожежна команда Сакраменто вилила на Tesla Model S 22 700 літрів води, щоб загасити пожежу після того, як електромобіль загорівся на автостраді.

Подробиці

Пожежна служба міського метрополітену повідомила, що власник автомобіля не помітив нічого незвичайного в поведінці чи роботі автомобіля до пожежі, яка почалася на шосе 50 о 16:00 29 січня.

На щастя, під час аварії ніхто не постраждав, але пожежним командам довелося серйозно попрацювати, щоб приборкати вогонь у акумуляторному відсіку. Дорожній патруль Каліфорнії (CHP) був змушений перекрити дві смуги дороги і навіть через 19 хвилин після початку інциденту записи у журналі свідчать, що загасити вогонь не вдавалося.

На місце події прибули дві пожежні машини, водовоз і автодрабина, і зрештою пожежники загасили вогонь, використовуючи домкрати, щоб підняти автомобіль і отримати доступ до акумуляторної батареї знизу.

На гасіння середньої пожежі в автомобіля з бензиновим двигуном може знадобитися 1890-3785 літрів води, відповідно до коментарів керівника пожежної служби виданню The Independent. Більше того, така кількість води зачасту не використовується навіть при гасіння пожежі в будинку.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: