ГоловнаПорадиНавіщо зберігати в автомобілі зернову каву

Навіщо зберігати в автомобілі зернову каву

Досвідчені водії завжди тримають у салоні транспортного засобу упаковку з кавовими зернами. Зрозуміло, що кулінарні цілі тут ні до чого: приготувати напій, що бадьорить, прямо в автомобілі навряд чи вийде. Зерна кави будуть використані для інших цілей. Можна назвати дві причини, з яких автомобілісту бажано мати запас кавового продукту.

Заряд бадьорості

Кавовий аромат бадьорить людину. То чому ж не досягти появи такого запаху в машині. Для досягнення потрібного результату достатньо перекласти кілька зерен у банку з дірочками або капроновий мішечок.

В результаті бадьорим себе почуватиме водій, що навіть втомився і не виспався. Людина, яка сидить за кермом, буде більш уважною і зосередженою.

Приємний запах

Кавовий аромат не тільки забезпечує заряд бадьорості, але й робить аромат у машині приємнішим.

Наявність у салоні авто баночки або мішечка з кавовими зернами покращить якість повітря та замаскує всі неприємні запахи. Жодні «ялинки» не знадобляться.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Образцов Микита
Образцов Микита
Пишу про ринки автомобілів, новинки в електросегменті і автомобілі з класичними ДВС, а також розповім цікаві лайфхаки, які зроблять життя автолюбителів більш комфортним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: