ГоловнаВійськова технікаВ Україні помітили рідкісні гусеничні транспортери шведського виробництва

В Україні помітили рідкісні гусеничні транспортери шведського виробництва

Українські військові отримали партію раритетних гусеничних всюдиходів шведського виробництва.

Подробиці

Як повідомляє видання «Defence Blog», українські військові вже отримали два гусеничних транспортних засоби Bandvagn 202 (Bv 202).

Bv 202 — це двосекційна гусенична машина з шарнірним механізмом, що виготовляється компанією Volvo для шведської армії. Виробництво почалося в місті Арвіка в 1964 році і закінчилося в 1981 році. З тих пір наступником Bv 202 став Hägglunds Bandvagn 206.

Ця гусенична машина може перевозити 10 військовослужбовців або 1000 кг вантажу. Передній блок повністю закритий, а задній блок покритий бантами та брезентовим покриттям.

Bv 202 був розроблений для транспортування військ і техніки через сніг або болотисті місцевості в північних районах Швеції. Останнім шведським підрозділом, який використовував цю машину, була кавалерія, яка виявила, що механічна коробка передач Bv 202 була набагато тихішою, ніж автоматична коробка передач Bv 206.

У підрозділах норвезької армії, які мали як Bv 202, так і Bv 206, використовували Bv 202 частіше, якщо снігові умови були складними. Bv 202 краще показав себе в умовах глибокого снігу.

За даними українських ЗМІ, очікується, що українські військові отримають ще 10-12 машин, які будуть модернізовані для медичної евакуаційної версії.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: