ГоловнаДВЗТОП 3: названі найпривабливіші автомобілі

ТОП 3: названі найпривабливіші автомобілі

Експерти проаналізували те, як прості люди дивляться на автомобілі, і визначили найпривабливіші моделі. Вони виділили чотири категорії і назвали переможців. Давайте розглянемо моделі з топ 3.

Porsche 911

Цей задньомоторний фастбек – легенда. На те є багато причин. Протягом десятиліть він був еталоном продуктивності, керованості та відчуттів, надихаючи таких суперників, як Aston Martin Vantage, Audi R8, Maserati MC20 тощо.

Lexus LC500

Lexus LC500 може виявитися найбільш недооціненим новим автомобілем у продажу. Це фантастичний автомобіль, який ідеально поєднує в собі спортивний автомобіль, GT і футуристичний концепт із властивим йому пафосом.

Ferrari F40

F40 це передовий автомобіль. У ньому використовуються найсучасніші матеріали і технології, доступні на сьогоднішній день. Як і личить найшвидшому серійному автомобілю в світі, він також має вельми захмарну ціну.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: