ГоловнаДВЗВсі співробітники Ferrari отримають по 13,5 тисяч євро бонусів

Всі співробітники Ferrari отримають по 13,5 тисяч євро бонусів

Уперше продажі автомобілів Ferrari досягли таких вершин. 13 221 одиниць проданих в минулому році на 18,5% більше, ніж роком раніше. Усі співробітники компанії отримають за це досить значну суму, як подяку. Уже стало відомо, що на премії Ferrari виділить 67,5 мільйонів євро.

Майбутнє компанії

В цьому році найбільший приріст доходів виробник розраховує отримати від продажів кросовера Purosangue. На цей транспорт вже вишикувалася черга на два роки вперед. Продажі стартують в другій половині року. Відомо, що тираж моделі обмежать. Подробиці слід очікувати пізніше.

Виробник планує випустити меншу рівня попиту кількість кросоверів, щоб зберегти ексклюзивність новинки і підвищити ціну на дану модель.

Такий успішний рік, спровокував аукціон небаченої щедрості і все 5 000 осіб, які працюють в компанії отримають по 13,5 тисяч євро.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: