ГоловнаДВЗЗ 6 серпня 2023 року змінюється порядок здійснення торгівлі автомобілями

З 6 серпня 2023 року змінюється порядок здійснення торгівлі автомобілями

Від 2 травня 2023 року в постанову КМУ №437 було внесено ряд змін та правок. Від 6 серпня вона набуває чинності, тож порядок здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами дещо змінюється.

До цього часу покупці обов’язково отримували транзитні номери, які потрібні до моменту постановки на державний облік. З такими можна їздити до завершення процедури. Відповідно до постанови, яка набуває чинності від завтра, скасовується необхідність видачі транзитних номерів. Їх будуть видавати виключно на вимогу автовласника.

В постанові є ще одне нововведення. Покупець відтепер за спеціально оформленим нотаріальним дорученням має можливість надати право співробітникам автосалону виконати державну реєстрацію придбаного автомобіля.

Раніше завод-автовиробник видавав покупцю або дилеру «зелені акти». Відтепер вони будуть в електронному вигляді та будуть вноситися в систему НАІС МВС.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пугачова Людмила
Пугачова Людмила
Водійка Sandero з досвідом швидкого пересування по вузьким вуличкам з бруківкою і майстер знаходити спільну мову з будь-якими спеціалістами СТО. Диплом редакторки переважив диплом економістки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: