ГоловнаДВЗП'ятірка кросоверів, які складають потужну конкуренцію Toyota RAV4

П’ятірка кросоверів, які складають потужну конкуренцію Toyota RAV4

Toyota RAV4 займає позиції лідера в багатьох рейтингах. Автомобіль, який притягує увагу якістю та надійністю. І мова йде не про якусь окрему модифікацію, а про всі варіанти як нових, так і старих версій.

Експерти сайту NJcar вирішили скласти перелік кросоверів, які можуть скласти конкуренцію японському лідеру ринку в SUV-сегменті Toyota RAV4. До цього нього ввійшли такі бренди та моделі:

  • Honda CR-V
  • Mitsubishi Outlander
  • Volkswagen Tiguan і Skoda Kodiaq
  • Mazda CX-5
  • Nissan X-Trail

Це п’ятірка, хоча в ній 6 автомобілів, які дійсно конкуренті по відношенню до RAV4. Водіям доступні на вибір різні двигуни та потужність, тож кожен зможе вибрати собі оптимальний варіант.

На першому місці Honda CR-V, яка доступна з двигунами на бензині об’ємом 2,0 та 2,4 л. Кросовер надійний, бо на ньому без проблем можна подолати 450 000 км пробігу без суттєвих витрат на обслуговування.

Mitsubishi Outlander також має чим порадувати автовласників. Кросовер оснащується атмосферними двигунами аналогічними об’ємами на 2,0 та 2,4 л. Можна спокійно їздити до 350-400 000 км. При бажанні можна пошукати на ринку і модифікацію з V-подібним двигуном на 3,0 л та потужністю 220 к.с.

Mitsubishi Outlander 2023

Volkswagen Tiguan і Skoda Kodiaq добре відомі на ринку України. Їх часто можна побачити на вітчизняних дорогах. Можуть бути оснащені турбомоторами як об’ємом 1,4 л, атк і 2,0 л в бензиновому варіанті. Для поціновувачів дизелю турбований двигун також об’ємом 2,0 л.

Volkswagen Tiguan 2023

Кросовер Mazda CX-5 не менше відомий на наших дорогах. Оснащується бензиновими двигунами SkyActive об’ємом 2,0 і 2,5 л з АКПП.

Mazda CX-5

І замикає п’ятірку Nissan X-Trail з атмосферними бензиновими двигунами об’ємом 2,0 і 2,5 л. доступний також дизельний мотор на 1,6 л.

Nissan X-Trail

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пугачова Людмила
Пугачова Людмила
Водійка Sandero з досвідом швидкого пересування по вузьким вуличкам з бруківкою і майстер знаходити спільну мову з будь-якими спеціалістами СТО. Диплом редакторки переважив диплом економістки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: