ГоловнаДВЗПерелік автомобілів, з якими можна економити на бензині до 40%

Перелік автомобілів, з якими можна економити на бензині до 40%

Гібридні автомобілі все більше заповнюють ринок України. Порівняно з бензиновими та дизельними вони ще становлять меншість, але їх з кожним місяцем стає більше. Гібридні установки дають можливість економити на паливі від 15 до 40%. Отже, потреба заправляти автомобіль виникає рідше.

«‎Укравтопром» повідомляє, що в липні 2023 року в Україні було зареєстровано понад 1500 машин. Для вітчизняного ринку це новий рекорд за останні 19 місяців. Українці піклуються про екологічний фактор, тож збільшення гібридів є позитивним явищем. З загальної кількості імпортованих автівок 62% були новими,а решта 38% — з пробігом.

Серед нових гібридних автомобілів за кількістю придбаних визначилися такі фаворити:

  1. Toyota RAV4 (266 шт.);
  2. Nissan Qashqai (92 шт.);
  3. Mercedes-Benz GLE (60 шт).

Серед вживаних можна виділити такі:

  1. Ford Fusion (71 шт.);
  2. Ford C-Max (46 шт.);
  3. Toyota Prius (42 шт.).

Експерти прогнозують, що кількість гібридних автомобілів буде збільшуватися. Нагадаємо, що з 1 липня 2023 року в Україні повернули акцизи на паливо, що призвело до його подорожчання. З огляду на це гібридні автомобілі стали активніше заповнювати український авторинок.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пугачова Людмила
Пугачова Людмила
Водійка Sandero з досвідом швидкого пересування по вузьким вуличкам з бруківкою і майстер знаходити спільну мову з будь-якими спеціалістами СТО. Диплом редакторки переважив диплом економістки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: