ГоловнаВійськова технікаТрофейний російський БТР перетворили на командну машину

Трофейний російський БТР перетворили на командну машину

Україна перетворює раритетний російський БТР, який затрофеїли українські військові, на командну броньовану машину.

Подробиці

Нова машина використовується для безпечного зв’язку між солдатами та військовими командирами, щоб забезпечити більшу безперервність операцій і маневреність під час місій.

У новій розробці українські інженери з Благодійного фонду Сергія Притули використовують багатоцільовий всюдихід ВПК «Урал 4×4» як базу для нової мобільної машини управління.

ВПК «Урал» — захищений позашляховик на базі шасі сімейства «Урал», спільно розроблений російською компанією «ВПК» і компанією Streit Group, що базується в ОАЕ.

ВПК «Урал»

За деякими даними, як і ТАСС, бронемашина може перевозити 12 осіб, забезпечує захист від бронебійних патронів калібру 7,62 мм і витримує атаку вибухового пристрою вагою до 6 кг. Він оснащений дизельним двигуном ЯМЗ-536 з турбонаддувом потужністю 360 к.с., який розвиває швидкість по шосе 100 км/год і має запас ходу до 1000 км.

ВПК «Урал» важить 14,5 тонни, має довжину 6500 мм, ширину 2550 мм і висоту 2800 мм.

ВПК «Урал»

Експортна версія ВПК-Урал, розроблена для Streit Group, називається Condor і повністю повторює дизайн і елементи кузова російського Урал-ВПК.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: