ГоловнаДВЗЕксперти назвали 5 надійних автомобілів, які були випущені до 2000 року

Експерти назвали 5 надійних автомобілів, які були випущені до 2000 року

Купуючи автомобіль завжди приємніше знати, що він здатний служити протягом багатьох років і не затьмарювати досвід експлуатації серйозними поломками. Таких машин існувало небагато, але все ж таки вони є. Зрозуміло, більшість їх випускали в «золоту еру» автомобілебудування – до 2000 року. Експерти назвали 5 автомобілів, які за довгі роки зарекомендували себе не просто як надійні, а «вічні».

Mercedes W123

Mercedes W123

Седан з’явився на ринку в непростий час – у 1975 році, тобто лише через півтора роки після закінчення нафтової кризи. Перед машиною ставилося непросте завдання – виявитися гідним наступником моделей W114 та W115, з якою вона успішно впоралася.

“Сто двадцять третій” став великим кроком уперед для Mercedes-Benz, як з точки зору безпеки, так і надійності, яку забезпечила йому легендарна лінійка дизельних двигунів.

Mercedes W124

Mercedes W124

У середині 80-х на зміну W123 прийшов «сто двадцять четвертий» Mercedes, що виявився прототипом нинішнього E-Class.

Автомобіль випускався з 1984 до 1997 року. За цей період він заслужив репутацію наднадійної машини, прославившись безпроблемними бензиновими та дизельними двигунами.

Lexus LS400 XF10

Lexus LS400 XF10

Перше покоління розкішного седана Lexus, представлене 1989 року. 4-дверка залишалася на конвеєрі до 1994 року, весь цей час складаючи конкуренцію таким грандам, як: BMW 7-Series і Mercedes S-Class.

Японський флагман виділявся чудовою якістю збірки, а також надзвичайно витривалим 4-літровим двигуном V8, завдяки якому цю модель деякі прозвали найкращим седаном класу люкс.

Volvo 940

Volvo 940

Автомобіль, що змінив у лінійці шведської марки 700-ю серію, продавався з 1990 року спочатку у версії седан, а потім у більш сімейному кузові універсал.

Автомобіль зберіг типовий для Volvo тих років квадратний дизайн, але обзавівся одним із найважливіших нововведень. У його моторну гаму включили на той момент новий і дуже сучасний 3-літровий рядний 6-циліндровий мотор з подвійним верхнім розподільним валом і чотирма клапанами на циліндр.

Двигун виявився не тільки продуктивним, але ще й гіпернадійним, вписавши «дев’ятсот сороковий» до списку найміцніших машин за всю історію.

Toyota Land Cruiser J80

Toyota Land Cruiser J80

Цей рейтинг не міг не включити легендарну модель компанії Toyota, яку продовжують активно купувати на вторинному ринку навіть сьогодні.

Однією з основних її переваг стала загальна надійність конструкції, яка дозволяла такому позашляховику проїжджати без капітального ремонту понад 500 000 кілометрів.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Образцов Микита
Образцов Микита
Пишу про ринки автомобілів, новинки в електросегменті і автомобілі з класичними ДВС, а також розповім цікаві лайфхаки, які зроблять життя автолюбителів більш комфортним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: