ГоловнаДВЗТОП-5 найдешевших автомобілів в обслуговуванні та ремонті

ТОП-5 найдешевших автомобілів в обслуговуванні та ремонті

Автомобіль, який немає потреби постійно ганяти на СТО, хоче мати в своєму гаражі кожен водій. Звичайно, багато чого залежить від стилю їзди та догляду. При екстремальному кермуванні, ігноруванні технічних проблем та потреб можна навіть надійне авто «вбити» за рік часу.

Експерти сайту Motor1 опублікували перелік моделей, на які найменше нарікали автовласники та які найменше потребували капіталовкладень. В досвіді узагальнено орієнтовні річні та 10-річні витрати на обслуговування та ремонт, а також ризик капремонту.

Tesla Model 3

Загальні витрати становлять 169 доларів на рік, а станом на 10 рік користування вони сягають 610 долір. Імовірність того, що Tesla Model 3 потребуватиме капітального ремонту, становить 8,6%.

В рейтингу це найдешевша машина за цими критеріями. Статистика експлуатації свідчить, що власники цього автомобіля звертаються на СТО тільки для заміни шин.

Tesla Model 3

Toyota Prius

На Toyota Prius власникам знадобиться 155 доларів на перший рік. Станом на десятий рік річні вкладення становлять 727 доларів. Імовірність капітального ремонту — 11,2%.

Переваги автомобіля полягають в економному обслуговуванні та відсутності потреби в частому ремонті. За відгуками власників гібридна версія Toyota Prius надійна.

Toyota Prius

Toyota Corolla

Річні витрати становлять 148 доларів США в перший рік та 755 доларів США на десятий рік. Імовірність капремонту — 11,9%.

Toyota Corolla входить до категорії незмінних фаворитів серед автовласників. Японське авто, яке символізує ефективність, стабільність та надійність.

Toyota Corolla

Toyota Prius Prime

На обслуговування знадобиться 164 долари в перший рік та 736 доларів станом на десятий. Імовірність капітального ремонту становить 11,2%. Версія PHEV гібрида Toyota Prius долає розрив між автомобілями, що працюють тільки на газу, і повністю електричними автомобілями.

Toyota Prius Prime

Toyota Camry

Ще один автомобіль від Toyota, який часто можна побачити в різноманітних рейтингах. На його обслуговування знадобиться 160 доларів на перший рік та 766 —  на десятий. Ризик капітального ремонту становить 11,9%. Все це характерно для середньорозмірної Toyota Camry.

Toyota Camry

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пугачова Людмила
Пугачова Людмила
Водійка Sandero з досвідом швидкого пересування по вузьким вуличкам з бруківкою і майстер знаходити спільну мову з будь-якими спеціалістами СТО. Диплом редакторки переважив диплом економістки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: