ГоловнаДВЗВ українців з'явилася надія, що ціни на авто з Європи стануть нижчими

В українців з’явилася надія, що ціни на авто з Європи стануть нижчими

Європейський ринок трохи впорядкувався та заспокоївся щодо цін на автомобілі. В липні поточного це стало актуально для оптового сегменту вживаних авто. Про це свідчить ціновий індекс AUTO1 Group. В липні 2023 року в Україні було придбано 101,3 тис. автомобілів з пробігом.

Про заспокоєння цінових коливань можна говорити з огляду на цифри. За липень порівняно з червнем показник знизився на 2,6%, змінившись зі 152,2 на 148,2. І це є надією на те, що вживані автомобілі можуть стати дешевшими в Україні. Для порівняння подивіться на показник за аналогічний період минулого 2022 року. Він становив 171,6.

Дані AUTO1 Group Price Index свідчать, що середні ціни на європейському ринку стабілізувалися. Суттєвих коливань не спостерігається останні 7 місяців. До речі, найнижчий показник за останній рік був в липні 2023 року. А цей показник на 13,6 % нижчий за той же місяць 2022 року. Проте він залишається вищим аж на 25,6% порівняно з липнем 2019 року.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пугачова Людмила
Пугачова Людмила
Водійка Sandero з досвідом швидкого пересування по вузьким вуличкам з бруківкою і майстер знаходити спільну мову з будь-якими спеціалістами СТО. Диплом редакторки переважив диплом економістки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: