В Іспанії назвали бренди, які випускають надійні автомобілі

Підпишись на нас:

Дослідження, що стосуються надійності продукції тих чи інших автомобільних брендів, проводяться не тільки у США, а й у Європі. Причому в «Старому Світі» цим займаються не тільки аналітичні агенції Німеччини та Великобританії – країн, що мають найбільший автопарк, а й видання з набагато менших ринків, наприклад іспанського.

Напередодні місцева асоціація OCU випустила список із брендів, які випускають найнадійніші автомобілі. У лідерах, зрозуміло, опинилися японці.

Lexus IS

Компанією з безвідмовними машинами в Іспанії було названо Lexus. Цей преміальний японський автовиробник отримав оцінку в 95 балів зі 100.

Lexus IS

Два бали поступилася йому Subaru, а трійку з результатом 91 бал замкнула Toyota.

Далі розмістилися: Mitsubishi, Kia та Suzuki (оцінка надійності 89 балів), Hyundai та Honda (87 балів), Mazda, Seat та Dacia (по 85 балів), Skoda (84 бали), Nissan, DS Automobiles, VW, Smart, Peugeot , Mercedes-Benz, BMW, Mini (по 82 бали), Ford, Citroen, Audi, Volvo, Renault, SsangYong (по 80 балів), Porsche, Opel, Fiat (по 76 балів), Jeep (72 бали), Chevrolet та Jaguar (по 68 балів).

Lexus IS

Завершили список найнадійніших машин за версією іспанців автомобілі Land Rover та Alfa Romeo (по 64 бали), а також Tesla, які заробили у цій дисципліні 60 балів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: