ГоловнаДВЗVW Golf GTI 1992 року випуску продали за 87 000 доларів США

VW Golf GTI 1992 року випуску продали за 87 000 доларів США

Дуже несподівано дізнатися, що цей Volkswagen Golf GTI 1992 року продали за 87 000 доларів на аукціоні Bring a Trailer.

Подробиці

Навіть серед ентузіастів на відомому форумі Volkswagen, VW Vortex, ціна викликала шок.

Слід визнати, що автомобіль знаходиться в дуже хорошому стані, а 16-клапанний двигун в ідеальному. 2,0-літровий «млин» виробляв 137 к.с., коли він був новим, і цей екземпляр безсумнівно виглядає добре.

 

Автомобіль, проданий новим у Техасі, фактично провів більшу частину свого життя в Нідерландах, перш ніж його повернули до США у 2022 році. Він був модернізований передніми сидіннями Recaro, кондиціонером, європейською касетною стереосистемою Philips і 15-дюймовим колесами BBS.

Маючи 85 295 км загального пробігу червона фарба Tornado також виглядає добре, але в оголошенні зазначено, що навколо заднього номерного знаку є помітні подряпини. На задньому лівому колесі також видно зчісування об бордюри.

Хоча це і достатньо незначні недоліки, але що ви думаєте з приводу цінника, адже пробіг у «конячки» зовсім не маленький. До цього ще не було таких Mk2 GTI, які б продавався дорожче за $20 000 на Bring a Trailer (за винятком модифікованого, з VR6 під капотом).

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: