ГоловнаДВЗУкраїнські автовласники назвали найнадійнішу модель Hyundai

Українські автовласники назвали найнадійнішу модель Hyundai

Автовиробник Hyundai завоював широку популярність на території України завдяки низці факторів. Власники автомобілів цієї марки виділяють різноманітні позитивні якості, що ґрунтуються на їхньому власному досвіді.

Деталі

Серед ключових примітностей марки відзначається надійність корейських автомобілів. Аналітики з видання iSeeCars провели дослідження з метою виявлення найбільш надійної моделі бренду.

Шляхом опитування власників різних автівок Hyundai та аналізу відгуків, експерти присвоїли кожній моделі оцінку, враховуючи як позитивні, так і негативні аспекти. Найвищий бал – 8,5 з 10 – отримав кросовер Santa Fe, який виявився найнадійнішим автомобілем у лінійці.

Повний рейтинг надійності автомобілів Hyundai виглядає наступним чином:

1. Santa Fe (8,5),
2. Sonata (8,1),
3. Ioniq EV (7,9),
4. Sonata Hybrid (7,9),
5. Accent (7,7),
6. Solaris (7,7),
7. Elantra (7,7).

У найближчій перспективі модель Santa Fe очікує планове оновлення покоління. Цей глобальний апгрейд зовнішності та функціональності кросовера віщує значні зміни, що нададуть автомобілю ще більшої надійності та естетичної привабливості.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: