Назавано 12 сучасних автомобілів, які легко проїдуть понад 300 000 км

Підпишись на нас:

Часи, коли автомобілі були здатні проїжджати до 1 мільйона кілометрів, давно минули, тож сьогодні, коли сучасній машині підкорюється позначка втричі менша, її без перебільшення називають однією з найнадійніших.

Американське видання Consumer Reports, що спеціалізується на тестах різних видів продукції, провели дослідження, в якому виявили 12 сучасних автомобілів, здатних подолати позначку в 200 тисяч миль або 320 тисяч кілометрів.

Honda Pilot

Honda Pilot

Великий кросовер японської марки нещодавно пережив оновлення, отримавши ще квадратніший кузов, ніж раніше. Машина може похвалитися не тільки надзвичайною надійністю, але ще й непоганими позашляховими характеристиками.

Honda Civic

Honda Civic

Ідеальний автомобіль для повсякденних завдань, здатний демонструвати відмінний кілометраж без серйозних несправностей.

Toyota Tacoma

Toyota Tacoma

Популярний пікап продається так швидко, що Toyota не встигає випускати його. Але пов’язано це навіть не з тим, що він дуже зручний і економічний, а з його репутацією одного з найміцніших і найнадійніших автомобілів у своєму сегменті.

Toyota 4Runner

Toyota 4Runner

Ще один надміцний автомобіль з лінійки Toyota, який купують за його невибагливість в обслуговуванні та чудові можливості на бездоріжжі.

Toyota Highlander

Toyota Highlander

У той час як Honda Pilot виглядає так, ніби не боїться забруднитись, його конкурент від Toyota з ім’ям Highlander явно орієнтований виключно на асфальтове полотно. Втім, як і «Пілот», він є відмінною заміною мінівена для покупців, яким потрібен надійний автомобіль з достатнім місцем у салоні як для себе, так і дітей.

Toyota Corolla

Toyota Corolla

Цей рейтинг не був би повним без одного з найпопулярніших автомобілів у світі, який люблять не лише за фантастично низьку витрату палива та вартість володіння, а й за впевненість у тому, що він точно не зламається навіть на найбільших пробігах.

Ford F-150

Ford F-150

Для того, щоб цей ТОП складався не лише з японців, американці вирішили розбавити його принаймні одним автомобілем місцевого автопрому. За їхніми підрахунками, надійність такого пікапа Ford багато в чому перевершує його конкурентів в особах Chevrolet Silverado і Ram 1500, роблячи його одним із найбезпроблемніших автомобілів у цьому класі.

Toyota Sienna

Toyota Sienna

У сучасному світі покупці стали одержимі трирядними кросоверами, але це не заважає Toyota продовжувати продавати мінівени. Sienna має відмінну практичність і економічність, а ще вона вважається однією з найнадійніших венів у світі.

Toyota Prius

Toyota Prius

За роки виробництва піонер у галузі гібридів зарекомендував себе як практичний автомобіль, який, крім зразкової надійності, може похвалитися ще й неймовірною паливною економічністю.

Honda CR-V

Honda CR-V

Бестселер Honda, який недавно пережив модернізацію, зберіг усі якості, які були притаманні його попереднім поколінням. Головним серед них, зрозуміло, є бездоганна технічна частина, здатна не завдавати проблем протягом кількох сотень тисяч кілометрів.

Honda Accord

Honda Accord

Незважаючи на те, що цей седан Honda в останній генерації став гібридом, його надійність нікуди не поділася. Більше того, тепер вона чудово доповнюється ще й надзвичайно низькою витратою палива.

Toyota Camry

Toyota Camry

Поки всі його головні конкуренти зосереджувалися на більшому комфорті, керованості та багатому оснащенні, Camry продовжувала завойовувати покупців, роблячи те, чого більшість людей хочуть бачити від сімейного седана – бути неймовірно надійним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: