ГоловнаВійськова технікаПозашляховик HMMWV довів надійність та врятував бійців ЗСУ після вибуху міни

Позашляховик HMMWV довів надійність та врятував бійців ЗСУ після вибуху міни

HMMWV (Humvee) — тактична військова машина, розроблена для американської армії. Саме такими користуються і бійці ЗСУ. Позашляховик зміг довести надійність на полі бою, адже після наїзду на протитанкову міну, військові залишилися живими.

Подробиці

Машина не тільки врятувала бійців, але й доставила до місця висадки основний екіпаж. І коли водій з кулеметником продовжили рух, відбувся вибух. Військові змогли залишити пошкоджену автівку.

HMMWV має різні модифікації та вагу — від 0,25 до 1,25 т. Виготовляється компанією AM General. Машини добре зарекомендували себе, тому вони використовуються в 50 країнах та в різних військових організаціях.

Позашляховики мають підвищену прохідність. А загалом існує понад 15 конфігурацій HMMWV. І це не лише позашляховики, а також вантажні автівки, транспортні засоби для перевезення зброї, медичного призначення машини та ін. Саме тому HMMWV (Humvee) цінують. міцна броня та якість рятують людські життя на полі бої, що й сталося з українськими бійцями.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пугачова Людмила
Пугачова Людмила
Водійка Sandero з досвідом швидкого пересування по вузьким вуличкам з бруківкою і майстер знаходити спільну мову з будь-якими спеціалістами СТО. Диплом редакторки переважив диплом економістки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: