Трійка найкращих кросоверів з пробігом до 7000 доларів

Підпишись на нас:

Серед вживаних автомобілів кросовери привертають значну увагу покупців. Водії цінують цей формат за місткість, дизайн. Якщо ви також на шляху до придбання кросовера, а бюджет обмежений 7000 доларів, тоді ознайомтеся з трійкою найвдаліших моделей за ціною, надійністю та якістю.

Автомобілі в переліку не становлять випадковий вибір. Ці моделі, які отримали найбільше позитивних відгуків від автовласників та експертів:

  • Hyundai Tucson;
  • Suzuki Grand Vitara;
  • Kia Sportage.

Хтось може не погоджуватися, але це нормально. В кожного водія власні вподобання. Багато чого залежить і від стилю їзди та регулярності обслуговування. В бюджеті до 7000 доларів можна знайти й інші варіанти, але це вже тема іншої розмови.

Hyundai Tucson

Економічність, продуктивність, безпека — кросовер має достатньо плюсів. Навіть при значному пробігу машина залишається комфортною та надійною. Tucson є вдалою моделлю, яка додала впізнаваності бренду Hyundai додаткових балів.

Hyundai Tucson

Suzuki Grand Vitara

Кросовер цієї моделі не є найдешевшим в плані обслуговування. Якщо ж вам вдалося знайти  Grand Vitara в хорошому технічному стані, беріть, не пожалкуєте. Надійний кросовер з високою прохідністю, надійна коробка передач, комфортний та маневрений.

Suzuki Grand Vitara

Kia Sportage

Практичність, прохідність, надійність, місткість, оснащення, комфорт, дизайн — переваги, які приваблюють водіїв. Авто просте в експлуатації. Особливої уваги заслуговує корейська збірка.

Kia Sportage

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: