ГоловнаПорадиЗагориться від дрібної іскри: який одяг небезпечно одягати на АЗС

Загориться від дрібної іскри: який одяг небезпечно одягати на АЗС

Безпека на АЗС є першочерговою задачею, як працівників, так і клієнтів. Особливо небезпечною порою є літня спека, адже пари бензину утворюють хмари, які можуть спалахнути за найменшої іскри.

Загориться від дрібної іскри: який одяг небезпечно одягати на АЗС

Експерт В’ячеслав Суботін дав коментар з приводу цього та наголосив водіїв бути більш обачними під час використання колонки. Є вірогідність, що до пожежі може призвести навіть одяг. Найбільш небезпечним є синтетичним матеріал, або поєднання шовкової жіночої білизни та синтетичної оббивки сидінь у салоні.

Також потрібно уважно відноситись до “пощипування” статичної електрики, яку людина відчуває під час торкання металевих предметів. Такою металевою поверхнею може стати пістолет АЗС. Зняти такий статичний заряд можна, торкнувшись заземленого металевого предмета.

Експерти радять скористатись послугами співробітника АЗС, адже вони краще знають, як використовувати обладнання та мають особливу уніформу.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: