ГоловнаПравилаЧи можливо буде продати авто без довідки з військкомату: пояснення МВС

Чи можливо буде продати авто без довідки з військкомату: пояснення МВС

В мережі швидко поширюється інформація стосовно неможливості придбати чи продати автомобіль без довідок з Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки з 20 серпня 2023 року. Українців обурив факт того, що вони не можуть керувати своїм майном без військкоматів.

Чи дійсно це правда

В різних ЗМІ розганялась паніка стосовно документів від військового комісара в разі перепродажу авто. Однак Міністерство внутрішніх справ України оперативно заявило, що така інформація – фейк. При продажі майна українці не прив’язані до документів із ТЦК.

Інша справа, якщо мова йде про купівлю, або продаж автомобілів в юрособ. Тут без відвідин ТЦК не обійтись. Такі міри безпеки спрямовані на уникнення незаконного вивезення військової техніки та захисту національної безпеки.

Для зняття напруги в населення, на сайті Головного сервісного центру МВС з’явився перелік документів, які можуть знадобитися для отримання різних послуг, пов’язаних із транспортом.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: