ГоловнаДВЗНа продаж виставили звичайний на вигляд фургон Renault Kangoo зі спортивною потужністю...

На продаж виставили звичайний на вигляд фургон Renault Kangoo зі спортивною потужністю (фото)

На Renault Kangoo в одному з оголошень виставлена ціна 9000 доларів. На перший погляд нічого особливого в цій комбінації, але насправді така вартість є досить невеликою за автомобіль з суттєво покращеними швидкісними характеристиками та потужністю.

Оголошення розміщено на eBay. Renault Kangoo славиться містким багажником. Але цей екземпляр не є рядовим з технічної сторони. В фургон власник встановив новий двигун, щоб покращити динамічність. І вибрав він його від Renault sport Clio. Це один з найкращих спортивних хетчбеків.

Renault Kangoo зі спортивним характером

Нового власника очікує ще ряд модифікаційних змін. В фургоні також встановлено нову вихлопну систему, впускний патрубок, розподільний вал, а ще є високопродуктивний повітряний фільтр та електронний блок керування.

Для розуміння, наскільки змінилась потужність фургона, подивіться на цифри. Стандартна потужність двигунів від 55 до 115 к.с. А з двигуном від Renault sport Clio вона стала 200 к.с.

Доповнюють весь цей спортивний задум нові деталі підвіски та спортивні диски в ралійному стилі, покришки. І, звичайно, не обійшлося без покращення гальмівної системи, щоб вона була ефективнішою.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пугачова Людмила
Пугачова Людмила
Водійка Sandero з досвідом швидкого пересування по вузьким вуличкам з бруківкою і майстер знаходити спільну мову з будь-якими спеціалістами СТО. Диплом редакторки переважив диплом економістки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: