ГоловнаДВЗВ США назвали надійні автомобілі до 30 000 доларів, серед яких немає...

В США назвали надійні автомобілі до 30 000 доларів, серед яких немає жодного Subaru

Американське аналітичне агентство Consumer Reports оновило свій рейтинг надійності в категорії нові автомобілі. Дослівно цей ТОП називається “список нових машин, які можна купити за 30 000 доларів”.

Подробиці

Одним із головних сюрпризів у ньому у 2023 році стала відсутність автомобілів японської марки Subaru, які до цього були завсідниками подібних досліджень.

Оцінка кожної з моделей, що увійшли до підсумкового листа, формувалася на основі декількох факторів, головним з яких була надійність. У результаті в десятці опинилися три автомобілі “Тойоти”, дві “Хонди”, а також по одному “Нісану”, “Кіа”, “Міні”, “Шевроле” та “Форд”.

Відкрив список найміцніших нових машин у США на 2023 рік гібрид Toyota Corolla. Відразу за цим седаном слідують: Nissan Altima, Kia K5, Mini Cooper та звичайна версія Toyota Corolla.

Шоста позиція у цьому рейтингу виявилася за Honda Civic, тоді як сьома за кросовером Toyota Corolla Cross. Восьмим став Honda HR-V, дев’ятим – Chevrolet TrailBlazer, а замкнув десятку Ford Maverick у гібридному виконанні.

Відсутність у цьому ТОП-і автомобілів Subaru пояснюють тим, що вся лінійка моделей цієї японської марки в США не включає в своє оснащення в базовій комплектації ряд обов’язкових функцій безпеки, які частково впливають на підсумкову оцінку для кожної з моделей.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: