ГоловнаЕлектроВперше показали, як буде виглядати бюджетний електромобіль Tesla

Вперше показали, як буде виглядати бюджетний електромобіль Tesla

Tesla випустить новий чисто електричний седан початкового рівня. Нещодавно деякі закордонні ЗМІ оприлюднили серію рендерів нового «бюджетного» седана Tesla, який, судячи лише з фотографій, виглядає досить стильно.

Подробиці

Щоб задовольнити потреби як європейського, так і азіатського ринків, новий автомобіль може мати форму п’ятидверного хетчбека та використовуватиме загальний дизайн електромобілів Tesla. Усередині фар є подвійні L-подібні смуги денних ходових вогнів, які створюють унікальний візуальний ефект.

Tesla за $ 25 000

Згідно з прогнозом професійних біржових аналітиків Tesla, щоб не вплинути на продажі Model 3, новий автомобіль початкового рівня може бути офіційно анонсований не раніше початку 2024 року, а масове виробництво може початися не раніше середини 2025 року.

Маск зробив заяву пов’язану з потенційною новинкою в листопаді минулого року. Він сказав, що Tesla розглядає можливість виробництва дешевших автомобілів, а також зазначив, що це дуже значуща річ. Поточне зростання витрат на виробництво батарей та проблеми з поставками комплектуючих можуть поставити під сумніви ціль Маска випустити електромобіль вартістю 25 000 доларів США.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: