ГоловнаДВЗУкраїнські талановиті майстри перетворили старий «Запорожець» на новий джип

Українські талановиті майстри перетворили старий «Запорожець» на новий джип

Українські автомобільні умільці вміють конструювати неймовірно цікаві речі. Таким прикладом став прокачаний старий ЗАЗ-968. Був собі звичайний «Запорожець», а став новеньким майже джипом. Нещодавно про нього розповіли на каналі Avto Razbor в  Youtube.

Українські талановиті майстри перетворили старий «Запорожець» на новий джип

Часи йдуть, «Запорожці» більеш не випускають, а цікавість до нього не падає. З ЗАЗ-968 роблять чимало цікавих та неординарних проєктів. Ось український майстер переробив низ автомобіля, встановивши його від Volkswagen T4 та двигун об’ємом 2,5 л. Подивіть на фото на кліренс. Чим не джип, з такою висотою.

Робота з оновлення та тюнінгу виконана настільки майстерно, що немає жодних думах про старість автівки. Вона виглядає новою, як з заводу щойно пригнана. А головне, що машина зареєстрована. «Запорожець» придатний для катання та їзди по дорогах. До речі, коштує він зараз 3000 доларів. Його продають.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пугачова Людмила
Пугачова Людмила
Водійка Sandero з досвідом швидкого пересування по вузьким вуличкам з бруківкою і майстер знаходити спільну мову з будь-якими спеціалістами СТО. Диплом редакторки переважив диплом економістки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: