ГоловнаПорадиЩо краще не залишати в своєму авто взимку

Що краще не залишати в своєму авто взимку

Традиційно кожен водій зберігає у своїй автівці багато різних речей, що можуть бути в нагоді під час поїздки і не тільки. Проте не всі речі можна залишати в салоні авто у різні пори року, адже вони можуть зашкодити водієві, зіпсуватися чи пошкодити машину.

Експерти склали перелік речей, що не рекомендується залишати в авто у зимовий період.

До таких речей належать аерозольні балончики (лаки, фарби, дезодоранти та інше), пляшки та банки з газованими напоями, адже за низької температури вони можуть деформуватися та вибухнути.

Також не рекомендується залишати в салоні павербанки, мобільні пристрої, планшети та інші гаджети, що мають батареї. Це може призвести до псування акумулятора чи навіть його вибуху.

Малоймовірно, проте деякі власники можуть залишити в машині дерев’яні музичні інструменти, що під впливом температур можуть деформуватися. Під дією холодних температур можуть тріснути дзеркала, окуляри та інші вироби зі скла. Деякі ліки, які тривалий час пробули за низьких температур, можуть завдати шкоди організму.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: