ГоловнаДВЗУкраїнець міняє раритетний "Запорожець" на 11-ий iPhone

Українець міняє раритетний “Запорожець” на 11-ий iPhone

На що не підуть українці аби отримати бажане, а особливо кмітливі вигадують будь-які способи для реалізації своїх задумів. Так нещодавно на сайті AUTO.RIA. з’явилося одне цікаве повідомлення. Автор неординарного оголошення хоче обміняти раритетний “Запорожець” на 11 iPhone.

На різноманітних сайтах, в залежності від року випуску, стану та характеристик, ціна даної марки машини коливається від 5000 грн до 20000 грн. Власники блакитного “Запорожця” оцінив свою автівку в 11 iPhone або 14000 грн. На сьогодні вартість нового смартфона складає 22499 грн., а уживаного приблизно 15000 грн.

В своєму оголошенні українець написав, що раритетний автомобіль знаходиться у відмінному стані: “авто на кожен день, все працює: завів – сів – поїхав”. Але залишився чесним та зазначив, що легендарний автомобіль все ж потребує деяких зварювальних робіт.

Блакитний”Запорожець” має вигляд машини часу: червоний всередині та блакитний ззовні.

Чи вдасться водієві здійснити свій задум? Будемо спостерігати за розвитком подій.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: