ГоловнаПравилаНові санкції для окупантів: автомобілям з російським номерами заборонили в’їзд в ЄС

Нові санкції для окупантів: автомобілям з російським номерами заборонили в’їзд в ЄС

В ЄС вступила в силу заборона на в’їзд на зареєстрованих у росії автомобілях на територію Євросоюзу. Офіційно інформацію оприлюднила Єврокомісія.

Нові санкції для окупантів: автомобілям з російським номерами заборонили в’їзд в ЄС
Не може не радувати й те, що поруч із забороною на автомобілі діє заборона на перетин кордону з смартфонами, коштовностями та ноутбуками.
Мова йде не лише про особистий транспорт, а й комерційний. Якщо автомобіль підпадає під митні коди, перелічені в додатку XXI, зокрема код 8703, то він офіційно стає забороненим.

До митного коду 8703 відносяться легкові автомобілі та інші транспортні засоби, призначені для перевезення менш як десяти осіб з російськими номерними знаками та зареєстровані в росії.

Також нове рішення забороняє привозити, купувати та вивозити товари, що зазначені в додатку ХХІ, а це і техніка, і прикраси.

“Під ризиком ввезення до ЄС можуть опинитися косметика, валізи, ноутбуки, мобільні телефони, вироби зі шкіри та хутра, напівдорогоцінне та дорогоцінне каміння, туалетний папір, шампуні, зубні пасти, причепи та напівпричепи для перевезення вантажів, яхти, фотокамери», – зазначають в Єврокомісії.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: