ГоловнаПравилаРосіянам відтепер заборонено їздити на авто, брати з собою фотокамери та смартфони...

Росіянам відтепер заборонено їздити на авто, брати з собою фотокамери та смартфони в країни Балтії

Росіян спіткала неприємна новина. Вони більше не мають можливості їздити в країни Балтії на автомобілях з російською реєстрацією. Естонія стала третьою балтійською країною, яка приєдналася до відповідного рішення. Раніше його вже ухвалили в Литві та Латвії.

З 13 вересня Естонія закриває свої кордони для російських автомобілістів за рекомендацією Європейської комісії. Про це заявив глава МЗС Маргус Тсахкна. Також він зазначив, що ніхто не запросить росіян до Балтії поки Україна не переможе в війні з загарбниками.

У громадян РФ є два варіанти, що робити при відвідуванні кордону з Естонією. Вони можуть повернутися назад на своєму авто або залишити його та відвідати країни без авто.

Нові санкції проти РФ, зокрема, стосуються імпорту та експорту товарів. І автомобілі також потрапляють під цю заборону. Немає значення чи є вони особистим майном росіян чи ні.

Автомобілі будуть розцінюватися як заборонений імпорт. Зокрема, в інші країни Євросоюзу росіянам також відтепер заборонено ввозити шампуні та смартфони, коштовності, ноутбуки, фотокамери та інші товари, речі.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пугачова Людмила
Пугачова Людмила
Водійка Sandero з досвідом швидкого пересування по вузьким вуличкам з бруківкою і майстер знаходити спільну мову з будь-якими спеціалістами СТО. Диплом редакторки переважив диплом економістки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: