Одразу чотири нові авто: Ferrari готує сюрприз для автолюбителів

Підпишись на нас:

Неочікуваним та приємним сюрпризом для автолюбителів у 2023 році стане випуск Ferrari заряджених суперкарів та нових ексклюзивних гіперкарів. Італійський бренд зосередив увагу та сили на впровадженні гібридних технологій, які можуть отримати майбутні моделі.

Не дивлячись на незначний, але раптовий, спад економіки у зв’язку з війною в Україні, 2022 рік став рекордно фінансовим для Ferrari та спонукав планувати на наступний рік відразу 4 нові моделі авто. Про це повідомили на сайті CarBuzz.

У кінці 2023 року глядачам буде продемонстровано кілька нових моделей Ferrari. Ще 11 автомобілів з’являться упродовж наступних трьох років. Італійський бренд планує випустити наступника в потужному купе 812 Superfast. Це одна із підтверджених моделей. Наступною новинкою стане заряджена версія Ferrari SF90, що може отримати назву Versione Speciale. Прототип гібридного суперкара потужністю понад 1000 к. с. помітили в Італії у 2022 році.

Звісно, що очікується і трекова версія F8 Tributo. Задля її створення проводять порівняльний аналіз із конкурентом Lamborghini Huracan STO на гоночній трасі на околицях Північної Італії. Свого часу хардкорніші модифікації отримували моделі 458 Italia і 488 GTB. Найімовірніше, для зарядженого F8 Tributo використовують нову назву.
Крім цього, у Ferrari працюють над моделлю Roma у кузові спайдер. Він має замінити вже застарілий Portofino M.

У найдорожчій серії Icona також очікується поповнення. Зараз до неї входять спідстери Monza SP1 і SP2 і суперкар у ретро-стилі Daytona SP3. За чутками, 2024 року Ferrari випустить наступника розкішному гіперкару LaFerrari. Це буде найпотужніший автомобіль в історії бренду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: