ГоловнаЕлектроВ Україні вперше з’явився рідкісний електричний пікап Ford F-150 Lightning

В Україні вперше з’явився рідкісний електричний пікап Ford F-150 Lightning

Ще декілька років тому авторинок електромобілів розвивався дуже повільно. Однак зараз електрокари стають все більш масовими в Україні. Звісно, що стан цих автомобілів похитнули масові блекаути, однак електрокари продовжують бути популярними.

В Україні вперше з’явився рідкісний електричний пікап Ford F-150 Lightning

Нещодавно в Києві було сфотографовано електричний пікап Ford F-150 Lightning, котрий за оцінками інсайдерів, є першою моделлю в Україні.

Виробництво Ford F-150 Lightning почалось у квітні минулого року. Автомобіль запропонований з двома електромоторами та повним приводом. Базова версія автомобіля має 337 кВт та комплектується батареями ємністю 98 кВт. На вибір водіям запропонована і потужніша версія, наприклад, з двигунами в 430 кВт і батареями на 131 кВт.год. Максимальний крутний момент обох моделей становить 1050 Нм. За 4,5 секунди автомобіль розганяється до «сотки».

В Україні вперше з’явився рідкісний електричний пікап Ford F-150 Lightning

На одному заряді автомобіль проїде 370 км та 480 км відповідно. Заряджена акумуляторної батареї відбувається під постійним струмом до 155 кВт або змінним – 11,3 та 19,2 кВт. Електрокар отримав
функцію двонаправленої зарядки.

У минулому році в США було продано 2000 електрокарів Ford F-150 Lightning. Цей рік став для виробника успішнішим, адже вже в перше півріччя було реалізовано 11 551 автомобілів. Ціна Ford F-150 Lightning становить від $51 990.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: