ГоловнаДВЗТОП-5 вживаних моделей авто зі США, які українці масово купляють

ТОП-5 вживаних моделей авто зі США, які українці масово купляють

Імпорт американських авто в Україні добре розвинутий. Переважно в попиті моделі з електричними та бензиновими двигунами. За останній рік в Україні знизився показник щодо придбання старих та пошкоджених машин з американського ринку.  Асоціація «Укравтопром» надала статистику, відповідно до якої видно, що в серпні було придбано лише 2800 одиниць авто.

В сегменті вживаних авто частка американських машин знизилася до 13,5%. Нічого дивного в такому факті немає. Складнощі з логістикою значно ускладнили процес доставки та зробили його дорожчим.

Серед автомобілів з різним типом двигунів лідерство демонструють бензинові моделі. Таких зі США привозять близько 47%. Збільшилася частка електрокарів, показник яких наблизився до 34%. Гібридні авто — 6%, а дизельні — 6%.

В Україні американські автомобілі з пробігом в середньому мають вік 5,5 років. Найбільшим попитом користуються моделі Tesla Model 3, Tesla Model Y та Tesla Model S. Загальний рейтинг за кількістю придбаних та привезених авто в серпні 2023 року виглядає наступним чином:

  1. Tesla Model 3 — 353 шт.
  2. Tesla Model Y — 187 шт.
  3. Tesla Model S — 180 шт.
  4. Jeep Cherokee — 157 шт.
  5. Ford Escape (Kuga) — 150 шт.

Ford Escape (Kuga)

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пугачова Людмила
Пугачова Людмила
Водійка Sandero з досвідом швидкого пересування по вузьким вуличкам з бруківкою і майстер знаходити спільну мову з будь-якими спеціалістами СТО. Диплом редакторки переважив диплом економістки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: