ГоловнаДВЗВ Києві сфотографували рідкісний фургон-універсал Renault Megane (фото)

В Києві сфотографували рідкісний фургон-універсал Renault Megane (фото)

В Києві в об’єктив фотокамери попав цікавий екземпляр — Renault Megane у вигляді розвізного фургона. Такий формат не часто можна побачити на наших дорогах. Хтось може сказати, що це звичайнісінький Megane  в кузові універсал, проте відмінності є.

Побачене в столиці авто відрізняється вищим дахом. Кілька сантиметрів, а результатом став збільшений простір для вантажного відсіку.

Renault Megane

Представлений на фото фургон 2005 року випуску. Автомобіль оснащено дизельним двигуном об’ємом 1,5 л. Потужність мотора складає 86 к.с. були також модифікації з потужністю 103 к.с. та максимальною швидкістю 185 км/год.

Renault Megane відомий на автомобільному ринку ще з 2002 року. За цей час вже випущено кілька поколінь цієї моделі. А в 2003 році було отримано престижне звання Car of the Year. Виробляли до 2008 року. До речі, універсали випускали тільки з заводу в Іспанії.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пугачова Людмила
Пугачова Людмила
Водійка Sandero з досвідом швидкого пересування по вузьким вуличкам з бруківкою і майстер знаходити спільну мову з будь-якими спеціалістами СТО. Диплом редакторки переважив диплом економістки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: