ГоловнаПорадиЧим можна чистити автомобільні чохли та що їм протипоказано

Чим можна чистити автомобільні чохли та що їм протипоказано

Перед тим, як приступити до наведення порядку в авто, ознайомтеся з інформацією на бирці – ви зможете дізнатися, який засіб підходить для чищення чохлів авто. Орієнтуватися можна також на тип тканини, з якої виготовлений виріб.

Подробиці

Якщо у вас велюрові чохли, для виведення плям можна використовувати як чисту воду, так і 3% розчин нашатирю.

Не варто використовувати усі засоби, у складі яких є хлор, а також розчинники, для приготування яких використовувалися нафтопродукти.

Не намагайтеся сильно терти або відскоблювати забруднення – натомість можете скористатися пральною машинкою. Температура води повинна перевищувати 40 градусів, а замість порошку слід використовувати гель для прання.

Волога ганчірка допоможе впоратися з невеликою плямою, що залишилася на жаккардовому чохлі.

Крім цього можете скористатися народним методом – насипати на забруднену ділянку сіль та залишити її тут на півгодини-годину.

Дозволяється прання в машинці при температурі від 50 до 60 градусів (точні значення залежать від складу – синтетика або бавовна).

Якщо ж авточохол був виготовлений із флока або тканини з основи та приклеєного ворсу, чищення краще довірити професіоналам.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: